Zarejestruj się bezpłatnie i zacznij rozmawiać z rodzimymi nauczycielami!

PRYWATNE LEKCJE

PRYWATNE LEKCJE

RODZIMI NAUCZYCIELE SZKÓŁ

RODZIMI NAUCZYCIELE SZKÓŁ

ELASTYCZNY HARMONOGRAM

ELASTYCZNY HARMONOGRAM

LEKCJE 30- LUB 60-MINUTOWE

LEKCJE 30- LUB 60-MINUTOWE

LEKCJE Z KAŻDEGO MIEJSCA

LEKCJE Z KAŻDEGO MIEJSCA

POPRAW SWÓJ POZIOM

POPRAW SWÓJ POZIOM

TWOJA PIERWSZA LEKCJA JEST BEZPŁATNA!

lub

Klikając przycisk Wypróbuj za darmo, zaznaczasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Warunkami i Polityką Prywatności naszej strony internetowej.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ STAWKĘ

Mamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Otrzymasz również znaczne zniżki w zależności od tego, jaki pakiet lekcji wykupisz. Zapisz się na plan, który jest dla Ciebie odpowiedni

*0

Polub nas na portalach społecznościowych, a będziesz miał szansę wypróbować naszą metodę podczas bezpłatnej lekcji próbnej. Tak! 0 €, bo wiemy, że Ci się spodoba

4.99

Przystępna cena i skuteczność w tym samym czasie. Wykup plan 80 lekcji 30-minutowych, a otrzymasz najbardziej konkurencyjną cenę rynkową za lekcję.

8.50

Czy chciałbyś wypróbować nasz pakiet 10 lekcji? Taka będzie cena za lekcję, jeśli wykupisz plan 10 lekcji po 30 minut każda.

9.92

Czy Twój poziom jest zbyt wysoki, a 30 minut zbyt krótkie? Uzyskaj naszą najlepszą stawkę za zajęcia. Można też zapisać się na 40 jednogodzinnych lekcji.

Youtube preview
Play

ODKRYJ NASZĄ METODĘ W 1 MINUTĘ

Czy chciałbyś, abyśmy wyjaśnili Ci, dlaczego Speakingathome jest najlepszym sposobem na podniesienie poziomu Twojego angielskiego? Przekonaj się o tym, oglądając ten film. Chcesz spotkać się z naszymi rodzimymi nauczycielami anglojęzycznymi i porozmawiać? Czekamy na Twoją wiadomość.