Zarejestruj się bezpłatnie i zacznij rozmawiać z rodzimymi nauczycielami!

PRYWATNE LEKCJE

PRYWATNE LEKCJE

RODZIMI NAUCZYCIELE SZKÓŁ

RODZIMI NAUCZYCIELE SZKÓŁ

ELASTYCZNY HARMONOGRAM

ELASTYCZNY HARMONOGRAM

LEKCJE 30- LUB 60-MINUTOWE

LEKCJE 30- LUB 60-MINUTOWE

LEKCJE Z KAŻDEGO MIEJSCA

LEKCJE Z KAŻDEGO MIEJSCA

POPRAW SWÓJ POZIOM

POPRAW SWÓJ POZIOM

WYBIERZ NAJLEPSZĄ STAWKĘ

Mamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Otrzymasz również znaczne zniżki w zależności od tego, jaki pakiet lekcji wykupisz. Zapisz się na plan, który jest dla Ciebie odpowiedni

*0

Po prostu rejestrując się, będziesz mógł wypróbować naszą metodę na bezpłatnej lekcji próbnej. Tak! 0 €, ponieważ wiemy, że Ci się spodoba.

4.99

Przystępna cena i skuteczność w tym samym czasie. Wykup plan 80 lekcji 30-minutowych, a otrzymasz najbardziej konkurencyjną cenę rynkową za lekcję.

8.50

Czy chciałbyś wypróbować nasz pakiet 10 lekcji? Taka będzie cena za lekcję, jeśli wykupisz plan 10 lekcji po 30 minut każda.

9.92

Czy Twój poziom jest zbyt wysoki, a 30 minut zbyt krótkie? Uzyskaj naszą najlepszą stawkę za zajęcia. Można też zapisać się na 40 jednogodzinnych lekcji.

Youtube preview
Play

ODKRYJ NASZĄ METODĘ W 1 MINUTĘ

Czy chciałbyś, abyśmy wyjaśnili Ci, dlaczego Speakingathome jest najlepszym sposobem na podniesienie poziomu Twojego angielskiego? Przekonaj się o tym, oglądając ten film. Chcesz spotkać się z naszymi rodzimymi nauczycielami anglojęzycznymi i porozmawiać? Czekamy na Twoją wiadomość.

Andrea

Andrea

Programista analityk

Dobrą stroną nauki angielskiego z nauczycielami Speakingathome jest to, że każda lekcja sprawia mi przyjemność, nie jest to dla mnie wysiłek, aby brać z nimi lekcje.

Nicolas

Nicolas

Administrator

Mój poziom angielskiego był bardzo niski, próbowałam lekcji grupowych, ale nigdy nie miałem okazji się wypowiedzieć. Dzięki prywatnym lekcjom języka angielskiego w Speakingathome zyskałam dużo pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim

Nathalie

Nathalie

Kierownictwo

Od początku znałem angielski na wysokim poziomie, ale musiałem pozbyć się akcentu w języku ojczystym podczas mówienia po angielsku, po ukończeniu całego kursu osiągnąłem swój cel jestem bliski uzyskania certyfikatu C1.