Zdjęcie główne nauczycieli

Twój nauczyciel angielskiego online

Osoby posługujące się językiem angielskim, posiadające doświadczenie w szkoleniu i edukacji. Poznaj ich!

Arrow

NASZ ZESPÓŁ SZKOLENIOWY

Następnie przedstawiamy Wam zespół edukacyjny, który pomoże Wam w doskonaleniu języka angielskiego online poprzez Speakingathome. Możesz uzyskać zaliczenie w naszej szkole i wybrać nauczyciela, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz zmienić nauczyciela na inną lekcję, w Speakingathome nie ma z tym problemu. Masz pełną swobodę wyboru, który spełni Twoje wymagania.

Daniella

DANIELLA

Republika Południowej Afryki

Daniella Barone jest młodą nauczycielką z RPA, która studiowała inżynierię lądową. Korepetycji zaczęła udzielać 3 lata temu, pomagając w odrabianiu prac domowych i zadań, a także w przygotowaniach do egzaminów. Następnie ukończyła 200-godzinny kurs TEFL i Tesol i od tego czasu udziela korepetycji głównie online. To doświadczenie dało jej możliwość efektywnego planowania i strategicznego myślenia o tym, jak wykorzystać materiały, aby pomóc uczniom w zrozumieniu nowych pojęć, ponieważ sukces uczniów jest dla niej bardzo ważny. Daniella może pomóc Ci w czytaniu, pisaniu, wymowie, konwersacjach lub przygotowaniu do testu.

Anelda

ANELDA

Republika Południowej Afryki

Anelda jest bardzo miłą, troskliwą i cierpliwą nauczycielką. Uwielbia pomagać w wymowie, gramatyce i używaniu języka. Posiada wykształcenie pedagogiczne i ponad 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Jest zawsze gotowa do pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących poprawy języka. Anelda żyje, aby wyruszyć w podróż ze swoimi uczniami i zobaczyć postęp w ich języku poprzez rozmowy, które prowadzą.

Marlene

MARLENE

Republika Południowej Afryki

Marlene jest entuzjastyczną nauczycielką języka angielskiego z pięcioletnim doświadczeniem. Posiada dyplom z edukacji i certyfikat TEFL 120H. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęła w Chinach, gdzie uczyła uczniów w różnym wieku i o różnych umiejętnościach. Mówi po angielsku i podstawowo po mandaryńsku. Ze względu na jej kontakt z różnymi kulturami i samodzielną naukę trzeciego języka, ma głębsze zrozumienie tego, co oznacza nauka języka obcego. Postrzega siebie jako sumiennego nauczyciela, który dba o swoich uczniów. Nie może się doczekać spotkania z Tobą.

Ibrahim

IBRAHIM

Stany Zjednoczone

Ibrahim pochodzi z Detroit w USA. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie literatury angielskiej i dziennikarstwa na Wayne State University, również w Detroit. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich z antropologii kulturowej. Ibrahim pracował w USA, Katarze i Turcji. Uczył języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania i ma duże doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminów IELTS i TOEFL. Obecnie Ibrahim pracuje nad swoją pierwszą powieścią, po opublikowaniu kilku artykułów i zdobyciu nagrody National Endowment for the Arts Award for Poetry. Zdobył certyfikat TESOL w Londynie i Kanadzie, a także pracował ze społecznościami imigrantów w Michigan, Kalifornii i na Alasce.

Sharon

SHARON

Republika Południowej Afryki

Sharon es nativa de Sudáfrica y profesora cualificada de TEFL. Es licenciada en Consejeria y también estudió Coaching de Habilidades para la Vida. Sharon ha adquirido una amplia experiencia empresarial trabajando como consultora en proyectos de múltiples sectores. Puede ayudarte con el inglés comercial y conversacional y con la preparación de los exámenes IELTS, TOEFL y TOEIC. Sharon conecta fácilmente con la gente y le entusiasma ayudar a las personas a desarrollar todo su potencial. Es paciente, enérgica y positiva y está deseando hacer de su viaje de aprendizaje algo memorable.

Andrew

ANDREW

Republika Południowej Afryki

Andrew ma 30 lat i mieszka w Durbanie w RPA. Posiada 150-godzinny certyfikat TEFL, uczy angielskiego online od 2 lat i uwielbia to robić. Uczył osoby w różnym wieku. Od 3-latków po dorosłych. Uczył także wiele różnych poziomów językowych, od podstaw, tj. powitań poprzez bardziej złożone zadania, aż po rozumienie tekstu. Uczniowie, których uczył, to zarówno osoby początkujące, które właściwie nie znają angielskiego, jak i osoby niemalże płynnie posługujące się tym językiem.

Lynette

LYNETTE

Nowa Zelandia

Lynette jest kreatywnym nauczycielem mowy i dramatu oraz nauczycielem języka angielskiego z certyfikatem TEFL. Posiada cenne doświadczenie w nauczaniu online, zagranicznych studentów. Posiada tytuł Associate Trinity College of London i szkoliła studentów w zakresie sztuk performatywnych na poziomie konkursowym. Ponadto, posiada kwalifikacje medyczne w zakresie technologii transfuzji krwi i jest w stanie pomóc studentom w nauce terminologii medycznej (Język angielski do celów specjalnych). Jej swobodny styl nauczania, cierpliwość i poczucie humoru sprawią, że uczniowie będą czerpać przyjemność z nauki w miłym i relaksującym otoczeniu.

Christian

CHRISTIAN

Stany Zjednoczone

Chris urodził się i kształcił w Stanach Zjednoczonych. Posiada certyfikat TEFL i duże doświadczenie w nauczaniu studentów z różnych środowisk zawodowych, od lekarzy po biznesmenów. Chris jest dwujęzyczny, jego drugim językiem jest hiszpański, co było zaletą w nauczaniu w Ameryce Łacińskiej. Nauczanie jest jego powołaniem i lubi patrzeć, jak jego uczniowie doskonalą się w nauce każdego aspektu języka angielskiego. Chris jest osobą dynamiczną i zawsze dostosowuje swoje metody nauczania do potrzeb uczniów. Chciałby być częścią Twojej podróży w nauce języka angielskiego!

Barbara

BARBARA

Republika Południowej Afryki

Barbara jest native speakerem języka angielskiego z RPA. Posiada dyplom Higher Grade TEFL Poziom 5 i przez wiele lat prowadziła wiele zajęć w ramach wolontariatu. Pomagała również studentom w osiąganiu dobrych wyników na egzaminach. Jest autorką książek dla dzieci i może pomóc Ci w kreatywnym pisaniu. Podróżowała do wielu krajów na świecie i czerpała przyjemność z poznawania ich kultur i ludzi. Przez wiele lat pracowała jako kierownik ds. sprzedaży i może pomóc Ci w tym obszarze zatrudnienia. Chętnie pomoże Ci osiągnąć jak największą płynność w posługiwaniu się językiem angielskim. Lubi, gdy jej lekcje są zabawne i interesujące, a jednocześnie pomagają w nauce. Chętnie się z Tobą spotka i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Roy

ROY

Wielka Brytania

Roy jest entuzjastycznym nauczycielem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii, który mieszka we Włoszech i mówi po włosku jako drugim języku. Jego kwalifikacje obejmują dyplom z inżynierii mechanicznej i produkcji, a także certyfikat TEFL w zakresie przygotowania do egzaminów i nauczania języka angielskiego, a Roy pomógł swoim uczniom w zajęciach konwersacyjnych, przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej i egzaminów, takich jak IELTS, między innymi.

Brian

BRIAN

Wielka Brytania

Brian jest nauczycielem języka angielskiego, ma doświadczenie w zarządzaniu biznesem i w wystąpieniach publicznych. Chętnie wspiera kadrę biznesową przy prezentacjach i rozmowach kwalifikacyjnych. Jest entuzjastycznym i oddanym nauczycielem, który potrafi zaangażować uczniów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Jego podejście skoncentrowane na uczniu gwarantuje, że wszyscy uczniowie są aktywnie zaangażowani w proces uczenia się, ich potrzeby są zaspokajane, a cele osiągane.

Bianca

BIANCA

Republika Południowej Afryki

Bianca jest zdeterminowaną i ambitną nauczycielką. Jej celem jest nauczenie studentów jak skutecznie komunikować się za pomocą języka angielskiego. Skupia się na tym, czego potrzebują jej uczniowie i dostosowuje swoją strategię nauczania do ich specyficznych potrzeb. Jest pełna pasji, cierpliwa i chce zachęcić studentów do osiągnięcia ich osobistych celów. Uważa, że komunikacja jest najlepszą umiejętnością życiową i stara się nauczyć swoich studentów jak mogą się komunikować w różnych aspektach życia, w tym w biznesie, szkole i życiu osobistym.

Antonella

ANTONELLA

Republika Południowej Afryki

Antonella pochodzi z RPA, ma ponad 15 lat doświadczenia biznesowego w sektorze ICT jako menedżer ds. klientów korporacyjnych. Ponadto posiada tytuł licencjata w dziedzinie ochrony przyrody, drugi czarny pas DAN w Taekwando, a obecnie pracuje nad uzyskaniem tytułu magistra w dziedzinie ochrony przyrody, obejmującego zagadnienia związane ze zmianami klimatu. Zna biegle język włoski, a od 2016 r. pomaga dorosłym w nauce języka angielskiego, dlatego rozumie, jak trudno jest nauczyć się nowego języka. Potrafi dostosować się do potrzeb uczniów i udziela korepetycji w tempie, które im odpowiada.

Jeffrey

JEFFREY

Wielka Brytania

Jeffrey jest nauczycielem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Filozofia Jeffa jest prosta: naucz się języka poprzez praktykę. Zachęca on swoich uczniów do swobodnego mówienia, zamiast spędzania godzin na nauce gramatyki. Pomaga to jego uczniom osiągać wysokie wyniki na egzaminach z mówienia, takich jak IELTS, których wcześniej nie byli w stanie osiągnąć. Wspiera i doradza w sposób, który wzbudza w uczniach pewność siebie, zachęcając ich do uczenia się na błędach, zamiast strachu przed ich popełnieniem. Jeff ma wiele interesujących strategii/metod, które pomagają studentom chcącym poprawić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego i przedstawia je w pozytywnym i nagradzającym stylu.

Keegan

KEEGAN

Republika Południowej Afryki

Keegan jest wykwalifikowanym nauczycielem TEFL i ukończyła specjalistyczny kurs konwersacji w ramach programu TEFL Full Circle z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Ma 6 lat doświadczenia w nauczaniu - w tym w nauczaniu angielskiego online - z uczniami w wieku od 5 lat do uczniów dorosłych. Keegan jest cierpliwym i miłym nauczycielem, ale koryguje swoich uczniów tylko wtedy, gdy jest to konieczne, aby pomóc im w postępach. Keegan może pomóc Ci w czytaniu, pisaniu, wymowie, konwersacjach lub przygotowaniu do testu. Jest tu po to, aby Ci pomóc i upewnić się, że zostaniesz uczniem języka angielskiego na całe życie.

Conor

CONOR

Stany Zjednoczone

Conor McMahon jest doświadczonym nauczycielem języka angielskiego z Amherst w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Jako rodowity Amerykanin mówi czystym, wyraźnym angielskim. Posiada również obywatelstwo Irlandii, co czyni go podwójnym obywatelem i członkiem UE. Jako absolwent University of Massachusetts, Amherst Conor ukończył studia licencjackie w zakresie pisania i studiów literackich, dzięki czemu jest dobrze zorientowany w języku angielskim, pisaniu i literaturze. Później Conor otrzymał 170-godzinny certyfikat TEFL na poziomie 5 od International TEFL Academy.

Carol

CAROL

Wielka Brytania

Carol jest entuzjastką nauczania języka angielskiego. Posiada tytuł magistra w dziedzinie edukacji. Carol specjalizowała się w języku angielskim i psychologii na studiach licencjackich i jest wykwalifikowanym nauczycielem, który uczył wszystkie grupy wiekowe, w tym w miejscach pracy, szkoląc pracowników w zakresie umiejętności miękkich. Jej specjalnością jest między innymi Business English, Academic English oraz egzaminy z języka angielskiego. Carol ma wieloletnie doświadczenie, w tym w nauczaniu języka angielskiego w Tajlandii, a jej filozofia zakłada, że "nauka jest podróżą odkrywczą". Uczy poprzez ciekawe, dostosowane do potrzeb i zabawne zajęcia, które koncentrują się na poprawie funkcjonalnego języka angielskiego i wszystkich potrzebach konwersacyjnych.

Emma

EMMA

Wielka Brytania

Emma jest doświadczonym nauczycielem TEFL online z doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych o różnych poziomach zaawansowanie. Chętnie prowadzi zajęcia konwersacyjne, aby rozwijać pewność siebie i płynność mówienia, a także zajęcia związane z tematyką biznesową i przygotowujące do IELTS. Oprócz nauczania, posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i administracji biznesowej. Jest bardzo cierpliwa i motywująca; uwielbia patrzeć jak jej uczniowie nabierają pewności siebie i osiągają swoje cele. Mówi zarówno po angielsku, jak i po hiszpańsku, a obecnie mieszka w Ameryce Środkowej, gdzie poznała nowe języki i kultury.

Jacqueline

JACQUELINE

Wielka Brytania

Jacqueline jest nauczycielką języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Od 30 lat pracuje jako nauczycielka języka angielskiego w Grecji, gdzie uczy angielskiego jako drugiego języka. Uczy w szerokim zakresie dziedzin od poziomu początkującego do poziomu biegłego. Ma duże doświadczenie w nauczaniu Cambridge B2, C1, C2, IELTS. Jacqueline jest pełną pasji nauczycielką, która uważa siebie za osobę odpowiedzialną, oddaną i pracowitą.

Marian

MARIAN

Republika Południowej Afryki

Marian pracuje jako nauczyciel języka od ponad 20 lat i posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w nauczaniu dorosłych. W latach 2006-2018 uczyła ESL w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich studentów różnych narodowości, od poziomu początkującego do zaawansowanego. Oprócz nauczania języka angielskiego ogólnego i biznesowego, Marian przygotowywała również do egzaminów IELTS, TOEFL i PET. Posiada licencjat, HDE i CELTA oraz była certyfikowanym egzaminatorem mówienia IELTS przez 8 kolejnych lat. Z niecierpliwością czeka na spotkanie z Tobą i pomoc w osiągnięciu Twoich celów w zakresie języka angielskiego.

Kana

KANA

Wielka Brytania

Kana ma duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego online dla studentów tylko od poziomu średniozaawansowanego B1 wzwyż i przygotowuje do następujących certyfikatów i obszarów: IELTS, TEFL, TOEFL, Business English, Cambridge English oraz ESL (Angielski jako drugi język). Kanę charakteryzuje pasja do nauczania i pomagania swoim uczniom. Często dostosowuje program do potrzeb swoich uczniów, którzy chcą przejść od poziomu średniozaawansowanego do zaawansowanego.

Kat

KAT

Stany Zjednoczone

Kat jest dwujęzyczną nauczycielką języka angielskiego i rosyjskiego. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie edukacji, magistra stosunków międzynarodowych oraz może pochwalić się ponad 7 latami doświadczenia w nauczaniu w Ameryce, Europie i Azji. Jest certyfikowanym edukatorem Oxford Trinity i na swoim koncie ma już nauczanie różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Kat jest wielką pasjonatką nauczania i zawsze znajduje odpowiednie podejście do swoich uczniów. Jej spokojna osobowość, cierpliwość i poczucie humoru tworzą odpowiednią atmosferę do nauki, w której uczniowie są aktywnie zaangażowani, czują się pewnie i są zrelaksowani.

Scott

SCOTT

Stany Zjednoczone

Scott jest ujmującym i cierpliwym nauczycielem z Raleigh w Północnej Karolinie. Posiada certyfikat TOEFL i uczy osoby hiszpańskojęzyczne w języku angielskim. Scott udzielał korepetycji zarówno dzieciom jak i dorosłym i może pomóc w każdej potrzebie, od gramatyki do ćwiczenia umiejętności takich jak słuchanie czy nawet wymowa. Odbył wiele podróży po Europie i Ameryce Środkowej i docenia wszystkie kultury. Scott jest również nauczycielem jogi, co pomogło mu być cierpliwym i wyrozumiałym dla tempa nauki i potrzeb swoich uczniów. Jest podekscytowany możliwością pomocy w nauce i opanowaniu języka angielskiego i nie może się doczekać spotkania z Tobą.

Heidi

HEIDI

Stany Zjednoczone

Heidi jest nauczycielką języka angielskiego, która wychowała się w Stanach Zjednoczonych. Jest psychologiem edukacyjnym z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Pracowała jako tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego i jest całkowicie dwujęzyczna. Celem Heidi jest pomoc w osiągnięciu Twoich celów w nauce języka angielskiego, bez względu na to, jaki jest Twój obecny poziom jego znajomości. Nie może się doczekać Waszej wspólnej lekcji i sprawić, że Twoja podróż do nauki języka angielskiego będzie przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Pearl

PEARL

Republika Południowej Afryki

Pearl jest native speakerem języka angielskiego z 2-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Jest cierpliwą i energiczną nauczycielką. Posiada 120-godzinny certyfikat TEFL. Ma wielką pasję do nauczania i ma doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomach A2, B1, B2, C1 i C2. Może pomóc Ci z gramatyką, rozmową, przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej, wymową i artykulacją i lubi angażować się w ludzi.

Rosemary

ROSEMARY

Wielka Brytania

Rosemary jest pasjonatką nauczania języka angielskiego. Jej kwalifikacje obejmują licencjat z języka angielskiego i historii, licencjat z wyróżnieniem z literatury angielskiej, a także licencjat z wyróżnieniem z TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages). Rosemary prowadziła zajęcia z akademickiego języka angielskiego, języka angielskiego do konkretnych celów, przygotowania do IELTS oraz konwersacje w języku angielskim. Wierzy, że język to komunikacja i dlatego człowiek uczy się języka poprzez używanie języka. Jej lekcje są interaktywne, zróżnicowane i interesujące, dostosowane do potrzeb poszczególnych uczniów.

Ellen

ELLEN

Wielka Brytania

Ellen jest entuzjastyczną i cierpliwą nauczycielką mieszkającą w Darlington w Wielkiej Brytanii. Ukończyła 150-godzinny certyfikat TEFL i ma doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego młodych dorosłych w Anglii. Ma również doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego sześciolatków w Stambule. Jest gotowa pracować z każdą osobą indywidualnie, aby mogła jak najlepiej wykorzystać to doświadczenie. Wszystkie informacje zwrotne dla uczniów będą konstruktywne i pozytywne.

Ami

AMI

Republika Południowej Afryki

Ami jest wesołą i cierpliwą nauczycielką z Johannesburga w RPA. Ukończyła swój 168 godzinny wyższy certyfikat TEFL poprzez The TEFL Academy. Jest native speakerem języka angielskiego i ma 2 lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego dla studentów. Ami lubi tworzyć ciekawe, ekscytujące zajęcia i sprawi, że poczujesz się pewnie i odniesiesz sukces, gdy opanujesz swój angielski!

Kelly

KELLY

Republika Południowej Afryki

Kelly jest wspaniałą, kreatywną nauczycielką z Durbanu w RPA. Ukończyła 150-godzinny kurs Master's Certificate Tefl i Tesol certyfikowany przez Global language w Wielkiej Brytanii. Angielski jest jej ojczystym językiem i z pasją uczy zarówno młodsze dzieci, jak i młodzież, a także dorosłych. Kelly lubi tworzyć ciekawe i pełne przygód zajęcia, aby mieć pewność, że jej uczniowie dobrze rozumieją język. Pomoże Ci zarówno w czytaniu, pisaniu, rozumieniu, jak i osiąganiu zamierzonych celów. Doda Ci pewności siebie, której potrzebujesz, aby stać się najlepszą wersją siebie!

Braeden

BRAEDEN

Republika Południowej Afryki

Brae zaczął swoją przygodę z nauczaniem angielskiego pięć lat temu w Barcelonie. Od tego czasu pracował w akademiach językowych jako prywatny korepetytor oraz za pośrednictwem platform e-learningowych. Jego bogate doświadczenie obejmuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych uczniów. Pracował z ludźmi z całego świata. Jego podejście podczas lekcji jest zorientowane na konkretny cel. Jego nacisk na wyrażanie siebie i otwartą komunikację sprawia, że uczniowie uwielbiają jego zajęcia.

William

WILLIAM

Stany Zjednoczone

William pochodzi z USA, ukończył studia biznesowe i inżynierię budowlaną na Uniwersytecie w Chicago. W młodym wieku założył własną firmę w branży budowlanej. Przez ponad 30 lat był inwestorem na rynku nieruchomości, aż do krachu gospodarczego w 2008 roku. Obecnie przebywa na emeryturze w Meksyku, gdzie prowadzi niezliczone kursy dla studentów z całego świata. Jest polimatem wiedzy i ekspertem w rozmowach we wszystkich dziedzinach, z ogromnym doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach, posiada certyfikat i pomoże Ci w nauce angielskiego w miłej atmosferze. Przygotowuje do wszystkich egzaminów z języka angielskiego oraz pomaga w rozwoju wiedzy i kariery.

Alistair

ALISTAIR

Wielka Brytania

Alistair posiada tytuł magistra w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Mieszkał i nauczał w Turcji przez jedenaście lat, po czym wrócił do Wielkiej Brytanii, aby przygotowywać nastolatków do IELTS oraz biznesowego angielskiego osoby dorosłe. Alistair koncentruje się na celach studentów i mówieniu, aby rozwijać ich umiejętności poprzez udzielanie konstruktywnych informacji zwrotnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o test mówienia IELTS, prezentację biznesową, czy po prostu o poprawę ogólnego poziomu języka angielskiego, dzięki Alistar, studenci wkrótce poczują się pewniej i będą bardziej kompetentni.

Tom

TOM

Republika Południowej Afryki

Tom ma 31 lat i mieszka w Durbanie, w RPA. Posiada certyfikat TEFL/TESOL wydany przez Global TEFL w Wielkiej Brytanii. Ma 10-letnie doświadczenie w branży finansowej w RPA, pracował jako starszy menedżer i konsultant. Posiada również dyplom z zakresu nauk o ćwiczeniach (Diploma in Exercise sciences), uwielbia sport i zdrowy tryb życia. Tom może pomóc Ci w czytaniu, pisaniu i wymowie w języku angielskim, a jego pasją jest pomaganie uczniom w osiągnięciu ich celów językowych w pełnym zakresie.

Linda

LINDA

Wielka Brytania

Linda ma ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno we Francji, jak i w Wielkiej Brytanii. Pracowała z uczniami z wielu kultur i na wielu poziomach zaawansowania, dlatego może pomóc Ci zbudować pewność siebie poprzez lekcje dostosowane do Twoich potrzeb. Linda jest biegłym użytkownikiem języka francuskiego i rozumie, jak trudna może być nauka języka i jak wiele motywacji ona wymaga. Uczy ogólnego języka angielskiego, jak również umiejętności biznesowych w zakresie rozmów i prezentacji. Dzięki regularnej praktyce może pomóc Ci mówić płynniej i pewniej w przyjemny i zabawny sposób.