Zdjęcie główne nauczycieli

TWÓJ NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO ONLINE

Osoby posługujące się językiem angielskim, posiadające doświadczenie w szkoleniu i edukacji. Poznaj ich!

Arrow

NASZ ZESPÓŁ SZKOLENIOWY

Następnie przedstawiamy Wam zespół edukacyjny, który pomoże Wam w doskonaleniu języka angielskiego online poprzez Speakingathome. Możesz uzyskać zaliczenie w naszej szkole i wybrać nauczyciela, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz zmienić nauczyciela na inną lekcję, w Speakingathome nie ma z tym problemu. Masz pełną swobodę wyboru, który spełni Twoje wymagania.

Robert

ROBERT

Republika Południowej Afryki

Robert jest doświadczonym pisarzem, który w wieku emerytalnym poświęca się nauczaniu języka angielskiego online. Jest certyfikowanym nauczycielem TEFL i ma duże doświadczenie w nauczaniu konwersacyjnego angielskiego online studentów w Azji. Uczył uczniów szkół podstawowych i średnich, młodzież na uniwersytetach i biznesmenów. Znany ze swojej cierpliwości i wytrwałości, w połączeniu z cudownym poczuciem humoru, sprawdzoną znajomością języka angielskiego oraz umiejętnością nawiązywania kontaktu z ludźmi i słuchania, czyni z niego wspaniałego nauczyciela.

Daniella

DANIELLA

Republika Południowej Afryki

Daniella Barone jest młodą nauczycielką z RPA, która studiowała inżynierię lądową. Korepetycji zaczęła udzielać 3 lata temu, pomagając w odrabianiu prac domowych i zadań, a także w przygotowaniach do egzaminów. Następnie ukończyła 200-godzinny kurs TEFL i Tesol i od tego czasu udziela korepetycji głównie online. To doświadczenie dało jej możliwość efektywnego planowania i strategicznego myślenia o tym, jak wykorzystać materiały, aby pomóc uczniom w zrozumieniu nowych pojęć, ponieważ sukces uczniów jest dla niej bardzo ważny. Daniella może pomóc Ci w czytaniu, pisaniu, wymowie, konwersacjach lub przygotowaniu do testu.

Ibrahim

IBRAHIM

Stany Zjednoczone

Ibrahim pochodzi z Detroit w USA. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie literatury angielskiej i dziennikarstwa na Wayne State University, również w Detroit. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich z antropologii kulturowej. Ibrahim pracował w USA, Katarze i Turcji. Uczył języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania i ma duże doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminów IELTS i TOEFL. Obecnie Ibrahim pracuje nad swoją pierwszą powieścią, po opublikowaniu kilku artykułów i zdobyciu nagrody National Endowment for the Arts Award for Poetry. Zdobył certyfikat TESOL w Londynie i Kanadzie, a także pracował ze społecznościami imigrantów w Michigan, Kalifornii i na Alasce.

Anthony

ANTHONY

Irlandia

Tony jest Irlandczykiem, posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym nauczaniu dorosłych, zarówno w zakresie zadań praktycznych, takich jak prezentacje i spotkania biznesowe, jak i akademickich, takich jak przygotowanie do IELTS. Przekonał się, że na poziomie praktycznym, codziennym, nauka gramatyki nie jest tym, co pozwala człowiekowi dobrze się komunikować. Pewność siebie rodzi się dopiero z praktyki, wraz z przydatnymi wskazówkami i technikami. Zwłaszcza w przypadku mówienia praktyka czyni mistrza. Inną ważną kwestią jest to, że wiele osób ma negatywne wspomnienia z dzieciństwa związane z nudnymi lekcjami, a przecież nauka języków obcych może być łatwa, przyjemna i zabawna.

Heidi

HEIDI

Stany Zjednoczone

Heidi jest nauczycielką języka angielskiego, która wychowała się w Stanach Zjednoczonych. Jest psychologiem edukacyjnym z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Pracowała jako tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego i jest całkowicie dwujęzyczna. Celem Heidi jest pomoc w osiągnięciu Twoich celów w nauce języka angielskiego, bez względu na to, jaki jest Twój obecny poziom jego znajomości. Nie może się doczekać Waszej wspólnej lekcji i sprawić, że Twoja podróż do nauki języka angielskiego będzie przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Keegan

KEEGAN

Republika Południowej Afryki

Keegan jest wykwalifikowanym nauczycielem TEFL i ukończyła specjalistyczny kurs konwersacji w ramach programu TEFL Full Circle z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Ma 6 lat doświadczenia w nauczaniu - w tym w nauczaniu angielskiego online - z uczniami w wieku od 5 lat do uczniów dorosłych. Keegan jest cierpliwym i miłym nauczycielem, ale koryguje swoich uczniów tylko wtedy, gdy jest to konieczne, aby pomóc im w postępach. Keegan może pomóc Ci w czytaniu, pisaniu, wymowie, konwersacjach lub przygotowaniu do testu. Jest tu po to, aby Ci pomóc i upewnić się, że zostaniesz uczniem języka angielskiego na całe życie.

Trevor

TREVOR

Wielka Brytania

Trevor Bryan jest 56-letnim nauczycielem języka angielskiego z Cambridge w Wielkiej Brytanii. Posiada wysokie kwalifikacje: tytuł magistra w zakresie nauczania języka angielskiego jako obcego oraz dyplom RSA. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, które rozpoczął w 1992 roku. Uczył na wszystkich poziomach, a szczególnie specjalizuje się w praktyce IELTS, angielskim w pracy i biznesie, jak również innych egzaminach Cambridge Suite. Jest w stanie pomóc Ci we wszystkich aspektach języka, w tym w pisaniu i wymowie.

Andrew

ANDREW

Republika Południowej Afryki

Andrew ma 30 lat i mieszka w Durbanie w RPA. Posiada 150-godzinny certyfikat TEFL, uczy angielskiego online od 2 lat i uwielbia to robić. Uczył osoby w różnym wieku. Od 3-latków po dorosłych. Uczył także wiele różnych poziomów językowych, od podstaw, tj. powitań poprzez bardziej złożone zadania, aż po rozumienie tekstu. Uczniowie, których uczył, to zarówno osoby początkujące, które właściwie nie znają angielskiego, jak i osoby niemalże płynnie posługujące się tym językiem.

Kelly

KELLY

Republika Południowej Afryki

Kelly jest wspaniałą, kreatywną nauczycielką z Durbanu w RPA. Ukończyła 150-godzinny kurs Master's Certificate Tefl i Tesol certyfikowany przez Global language w Wielkiej Brytanii. Angielski jest jej ojczystym językiem i z pasją uczy zarówno młodsze dzieci, jak i młodzież, a także dorosłych. Kelly lubi tworzyć ciekawe i pełne przygód zajęcia, aby mieć pewność, że jej uczniowie dobrze rozumieją język. Pomoże Ci zarówno w czytaniu, pisaniu, rozumieniu, jak i osiąganiu zamierzonych celów. Doda Ci pewności siebie, której potrzebujesz, aby stać się najlepszą wersją siebie!

Kat

KAT

Stany Zjednoczone

Kat jest dwujęzyczną nauczycielką języka angielskiego i rosyjskiego. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie edukacji, magistra stosunków międzynarodowych oraz może pochwalić się ponad 7 latami doświadczenia w nauczaniu w Ameryce, Europie i Azji. Jest certyfikowanym edukatorem Oxford Trinity i na swoim koncie ma już nauczanie różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Kat jest wielką pasjonatką nauczania i zawsze znajduje odpowiednie podejście do swoich uczniów. Jej spokojna osobowość, cierpliwość i poczucie humoru tworzą odpowiednią atmosferę do nauki, w której uczniowie są aktywnie zaangażowani, czują się pewnie i są zrelaksowani.

Jemma

JEMMA

Wielka Brytania

Jemma jest rodowitą Angielką i mieszka w RPA. Jest wykwalifikowanym nauczycielem TEFL, posiada również kwalifikacje w nauczaniu młodych uczniów oraz w nauczaniu online. Jemma ma pasję do uczenia się nowych rzeczy i stara się zaszczepić tę samą pasję swoim uczniom. Jest podekscytowana, że może pomóc swoim uczniom w ich przygodzie z językiem angielskim.

Tom

TOM

Republika Południowej Afryki

Tom ma 31 lat i mieszka w Durbanie, w RPA. Posiada certyfikat TEFL/TESOL wydany przez Global TEFL w Wielkiej Brytanii. Ma 10-letnie doświadczenie w branży finansowej w RPA, pracował jako starszy menedżer i konsultant. Posiada również dyplom z zakresu nauk o ćwiczeniach (Diploma in Exercise sciences), uwielbia sport i zdrowy tryb życia. Tom może pomóc Ci w czytaniu, pisaniu i wymowie w języku angielskim, a jego pasją jest pomaganie uczniom w osiągnięciu ich celów językowych w pełnym zakresie.

Angela

ANGELA

Stany Zjednoczone

Angela urodziła się na Brooklynie w Nowym Jorku, a wychowała na Long Island. Jest amerykańską pisarką, autorką publikacji i specjalistką w dziedzinie języka angielskiego. Uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie sztuk pięknych i historii sztuki na Long Island University w Nowym Jorku. Jest również fotografem i konsultantem wystaw sztuki i fotografii, książek i wydarzeń zarówno we Włoszech, jak i w USA. Jako dwudziestoletnia mieszkanka Los Angeles przeniosła się w 2010 r. do Włoch i od tamtej pory uczy zarówno w szkole, jak i online.

Maritina

MARITINA

Stany Zjednoczone

Maritina jest rodowitą Amerykanką z Houston, która obecnie mieszka w Argentynie. Ma duże doświadczenie w nauczaniu online, od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Poza nauczaniem online, Maritina pracuje z pierwszoklasistami w lokalnej szkole dwujęzycznej, gdzie pomaga swoim uczniom stać się bardziej biegłymi w języku angielskim poprzez codzienne motywowanie. Maritina charakteryzuje się pasją do nauczania i pomagania swoim uczniom. Lubi, gdy jej lekcje są zabawne i interesujące, a jednocześnie pomagają w nauce.

Jeffrey

JEFFREY

Wielka Brytania

Jeffrey jest nauczycielem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Filozofia Jeffa jest prosta: naucz się języka poprzez praktykę. Zachęca on swoich uczniów do swobodnego mówienia, zamiast spędzania godzin na nauce gramatyki. Pomaga to jego uczniom osiągać wysokie wyniki na egzaminach z mówienia, takich jak IELTS, których wcześniej nie byli w stanie osiągnąć. Wspiera i doradza w sposób, który wzbudza w uczniach pewność siebie, zachęcając ich do uczenia się na błędach, zamiast strachu przed ich popełnieniem. Jeff ma wiele interesujących strategii/metod, które pomagają studentom chcącym poprawić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego i przedstawia je w pozytywnym i nagradzającym stylu.

Bethanie

BETHANIE

Wielka Brytania

Beth pochodzi z Wielkiej Brytanii i posiada dyplom ukończenia studiów biznesowych, certyfikat TEFL 120h oraz certyfikat Advanced Business 30h. Uczy angielskiego online od 2017 roku i ma doświadczenie w pomaganiu w zdawaniu egzaminów, komunikacji biznesowej i ogólnym konwersacyjnym angielskim. Korzystała z różnych uznanych materiałów dydaktycznych, takich jak Oxford Reading Tree i Cambridge English, jak również tworzyła własne materiały. Lubi rozmawiać z ludźmi i słuchać ich opinii i doświadczeń i nie może się doczekać, aby pomóc Ci zdobyć pewność siebie i płynność w języku angielskim.

Rosemary

ROSEMARY

Wielka Brytania

Rosemary jest pasjonatką nauczania języka angielskiego. Jej kwalifikacje obejmują licencjat z języka angielskiego i historii, licencjat z wyróżnieniem z literatury angielskiej, a także licencjat z wyróżnieniem z TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages). Rosemary prowadziła zajęcia z akademickiego języka angielskiego, języka angielskiego do konkretnych celów, przygotowania do IELTS oraz konwersacje w języku angielskim. Wierzy, że język to komunikacja i dlatego człowiek uczy się języka poprzez używanie języka. Jej lekcje są interaktywne, zróżnicowane i interesujące, dostosowane do potrzeb poszczególnych uczniów.

Lynette

LYNETTE

Nowa Zelandia

Lynette jest kreatywnym nauczycielem mowy i dramatu oraz nauczycielem języka angielskiego z certyfikatem TEFL. Posiada cenne doświadczenie w nauczaniu online, zagranicznych studentów. Posiada tytuł Associate Trinity College of London i szkoliła studentów w zakresie sztuk performatywnych na poziomie konkursowym. Ponadto, posiada kwalifikacje medyczne w zakresie technologii transfuzji krwi i jest w stanie pomóc studentom w nauce terminologii medycznej (Język angielski do celów specjalnych). Jej swobodny styl nauczania, cierpliwość i poczucie humoru sprawią, że uczniowie będą czerpać przyjemność z nauki w miłym i relaksującym otoczeniu.

Madalene

MADALENE

Republika Południowej Afryki

Madalene z wielką pasją oddaje się edukacji, podróżowaniu i poznawaniu różnych krajów i kultur. Przez 21 lat pracowała w korporacji, zajmując się komunikacją i marketingiem. Madelene jest certyfikowanym nauczycielem TELF i mówi trochę po francusku, ponieważ przez 4 lata mieszkała we Francji. Nic nie sprawia jej większej przyjemności niż pomaganie uczniom w dążeniu do realizacji ich marzeń i celu w życiu.

Carol

CAROL

Wielka Brytania

Carol jest entuzjastką nauczania języka angielskiego. Posiada tytuł magistra w dziedzinie edukacji. Carol specjalizowała się w języku angielskim i psychologii na studiach licencjackich i jest wykwalifikowanym nauczycielem, który uczył wszystkie grupy wiekowe, w tym w miejscach pracy, szkoląc pracowników w zakresie umiejętności miękkich. Jej specjalnością jest między innymi Business English, Academic English oraz egzaminy z języka angielskiego. Carol ma wieloletnie doświadczenie, w tym w nauczaniu języka angielskiego w Tajlandii, a jej filozofia zakłada, że "nauka jest podróżą odkrywczą". Uczy poprzez ciekawe, dostosowane do potrzeb i zabawne zajęcia, które koncentrują się na poprawie funkcjonalnego języka angielskiego i wszystkich potrzebach konwersacyjnych.

Jacqueline

JACQUELINE

Wielka Brytania

Jacqueline jest nauczycielką języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Od 30 lat pracuje jako nauczycielka języka angielskiego w Grecji, gdzie uczy angielskiego jako drugiego języka. Uczy w szerokim zakresie dziedzin od poziomu początkującego do poziomu biegłego. Ma duże doświadczenie w nauczaniu Cambridge B2, C1, C2, IELTS. Jacqueline jest pełną pasji nauczycielką, która uważa siebie za osobę odpowiedzialną, oddaną i pracowitą.

Brian

BRIAN

Wielka Brytania

Brian jest nauczycielem języka angielskiego, ma doświadczenie w zarządzaniu biznesem i w wystąpieniach publicznych. Chętnie wspiera kadrę biznesową przy prezentacjach i rozmowach kwalifikacyjnych. Jest entuzjastycznym i oddanym nauczycielem, który potrafi zaangażować uczniów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Jego podejście skoncentrowane na uczniu gwarantuje, że wszyscy uczniowie są aktywnie zaangażowani w proces uczenia się, ich potrzeby są zaspokajane, a cele osiągane.

Antonella

ANTONELLA

Republika Południowej Afryki

Antonella pochodzi z RPA, ma ponad 15 lat doświadczenia biznesowego w sektorze ICT jako menedżer ds. klientów korporacyjnych. Ponadto posiada tytuł licencjata w dziedzinie ochrony przyrody, drugi czarny pas DAN w Taekwando, a obecnie pracuje nad uzyskaniem tytułu magistra w dziedzinie ochrony przyrody, obejmującego zagadnienia związane ze zmianami klimatu. Zna biegle język włoski, a od 2016 r. pomaga dorosłym w nauce języka angielskiego, dlatego rozumie, jak trudno jest nauczyć się nowego języka. Potrafi dostosować się do potrzeb uczniów i udziela korepetycji w tempie, które im odpowiada.

Camilla

CAMILLA

Republika Południowej Afryki

Camilla jest rodowitą Angielką i pracuje jako nauczycielka języka angielskiego od 2011 roku po otrzymaniu certyfikatu Cambridge CELTA. Od tego czasu miała okazję uczyć w wielu różnych krajach, w tym w Austrii, Anglii, Włoszech i Turcji. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie psychologii oraz magistra w dziedzinie badań nad populacją. Jej doświadczenie obejmuje przygotowanie do egzaminów IELTS, PET, FCE, angielski ogólny i biznesowy. Ma również doświadczenie w nauczaniu dzieci i wykorzystuje angielskie gry, aby je zaangażować. Jest w stanie pomóc Ci poprawić się w każdym obszarze języka, w którym czujesz, że najbardziej potrzebujesz pomocy.

Alistair

ALISTAIR

Wielka Brytania

Alistair posiada tytuł magistra w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Mieszkał i nauczał w Turcji przez jedenaście lat, po czym wrócił do Wielkiej Brytanii, aby przygotowywać nastolatków do IELTS oraz biznesowego angielskiego osoby dorosłe. Alistair koncentruje się na celach studentów i mówieniu, aby rozwijać ich umiejętności poprzez udzielanie konstruktywnych informacji zwrotnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o test mówienia IELTS, prezentację biznesową, czy po prostu o poprawę ogólnego poziomu języka angielskiego, dzięki Alistar, studenci wkrótce poczują się pewniej i będą bardziej kompetentni.

Roger

ROGER

Kanada

Roger posiada tytuł Bachelor of Business Administration, Master of Management oraz Master of Teaching English as Second Language. Uczył angielskiego biznesowego i akademickiego na poziomie uniwersyteckim w Kanadzie, Chinach i Wielkiej Brytanii. Jego styl nauczania jest nieformalny i będzie zachęcał cię do zadawania pytań o punkty lekcji, których nie rozumiesz lub których nie znasz. Roger jest przekonany, że angielski w mowie i piśmie jest obecnie globalnym językiem biznesu i edukacji, a dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim polepszą Twoją karierę zawodową. Zachęca Cię do skontaktowania się z nim w celu omówienia, w jaki sposób możesz być bardziej pewny siebie i odnieść sukces w używaniu angielskiego jako drugiego języka.

Emma

EMMA

Wielka Brytania

Emma jest doświadczonym nauczycielem TEFL online z doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych o różnych poziomach zaawansowanie. Chętnie prowadzi zajęcia konwersacyjne, aby rozwijać pewność siebie i płynność mówienia, a także zajęcia związane z tematyką biznesową i przygotowujące do IELTS. Oprócz nauczania, posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i administracji biznesowej. Jest bardzo cierpliwa i motywująca; uwielbia patrzeć jak jej uczniowie nabierają pewności siebie i osiągają swoje cele. Mówi zarówno po angielsku, jak i po hiszpańsku, a obecnie mieszka w Ameryce Środkowej, gdzie poznała nowe języki i kultury.

Linda

LINDA

Wielka Brytania

Linda ma ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno we Francji, jak i w Wielkiej Brytanii. Pracowała z uczniami z wielu kultur i na wielu poziomach zaawansowania, dlatego może pomóc Ci zbudować pewność siebie poprzez lekcje dostosowane do Twoich potrzeb. Linda jest biegłym użytkownikiem języka francuskiego i rozumie, jak trudna może być nauka języka i jak wiele motywacji ona wymaga. Uczy ogólnego języka angielskiego, jak również umiejętności biznesowych w zakresie rozmów i prezentacji. Dzięki regularnej praktyce może pomóc Ci mówić płynniej i pewniej w przyjemny i zabawny sposób.

Barbara

BARBARA

Republika Południowej Afryki

Barbara jest native speakerem języka angielskiego z RPA. Posiada dyplom Higher Grade TEFL Poziom 5 i przez wiele lat prowadziła wiele zajęć w ramach wolontariatu. Pomagała również studentom w osiąganiu dobrych wyników na egzaminach. Jest autorką książek dla dzieci i może pomóc Ci w kreatywnym pisaniu. Podróżowała do wielu krajów na świecie i czerpała przyjemność z poznawania ich kultur i ludzi. Przez wiele lat pracowała jako kierownik ds. sprzedaży i może pomóc Ci w tym obszarze zatrudnienia. Chętnie pomoże Ci osiągnąć jak największą płynność w posługiwaniu się językiem angielskim. Lubi, gdy jej lekcje są zabawne i interesujące, a jednocześnie pomagają w nauce. Chętnie się z Tobą spotka i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

William

WILLIAM

Stany Zjednoczone

William pochodzi z USA, ukończył studia biznesowe i inżynierię budowlaną na Uniwersytecie w Chicago. W młodym wieku założył własną firmę w branży budowlanej. Przez ponad 30 lat był inwestorem na rynku nieruchomości, aż do krachu gospodarczego w 2008 roku. Obecnie przebywa na emeryturze w Meksyku, gdzie prowadzi niezliczone kursy dla studentów z całego świata. Jest polimatem wiedzy i ekspertem w rozmowach we wszystkich dziedzinach, z ogromnym doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach, posiada certyfikat i pomoże Ci w nauce angielskiego w miłej atmosferze. Przygotowuje do wszystkich egzaminów z języka angielskiego oraz pomaga w rozwoju wiedzy i kariery.

Nathan

NATHAN

Republika Południowej Afryki

Nathan jest młodym nauczycielem języka angielskiego z RPA, posiada dyplom TEFL na poziomie 5 (320 godzin), przez dwa lata pracował jako nauczyciel zastępczy w lokalnej szkole. Nathan jest pasjonatem nauczania języka angielskiego i pomagania innym w osiąganiu ich marzeń i celów. Jest entuzjastą podróży, surferem, pisarzem i mówcą publicznym, który lubi tworzyć lekcje, które są spersonalizowane i odpowiednie dla Ciebie jako ucznia. Jego celem jest udzielanie lekcji, które są zabawne, wciągające i gwarantują poprawę znajomości języka angielskiego.

Braeden

BRAEDEN

Republika Południowej Afryki

Brae zaczął swoją przygodę z nauczaniem angielskiego pięć lat temu w Barcelonie. Od tego czasu pracował w akademiach językowych jako prywatny korepetytor oraz za pośrednictwem platform e-learningowych. Jego bogate doświadczenie obejmuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych uczniów. Pracował z ludźmi z całego świata. Jego podejście podczas lekcji jest zorientowane na konkretny cel. Jego nacisk na wyrażanie siebie i otwartą komunikację sprawia, że uczniowie uwielbiają jego zajęcia.

Kana

KANA

Wielka Brytania

Kana ma duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego online dla studentów tylko od poziomu średniozaawansowanego B1 wzwyż i przygotowuje do następujących certyfikatów i obszarów: IELTS, TEFL, TOEFL, Business English, Cambridge English oraz ESL (Angielski jako drugi język). Kanę charakteryzuje pasja do nauczania i pomagania swoim uczniom. Często dostosowuje program do potrzeb swoich uczniów, którzy chcą przejść od poziomu średniozaawansowanego do zaawansowanego.

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ

Jeśli nadal masz wątpliwości co do skuteczności naszych kursów angielskiego online przez Skype i naszej metody, zapoznaj się z tym, co mówią o nas nasi uczniowie.