zdjęcie planów lekcji angielskiego online

Nasze kursy angielskiego online przez skype

Ucz się języka angielskiego po najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. W tym celu stworzyliśmy kilka konkretnych planów, w zależności od liczby i czasu trwania lekcji. Wybierz najlepszą opcję i skorzystaj z rabatu!

Arrow

Kiedy uczysz się ze Speakingathome, Twój poziom znajomości języka angielskiego nie ma znaczenia, podobnie jak Twój poziom wykształcenia. Nasi nauczyciele dostosowują swoje zajęcia do profilu ucznia, aby pomóc mu w doskonaleniu się na każdej lekcji i wzmocnić to, co go najbardziej interesuje.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W 30-MINUTOWYCH LEKCJACH

LEKCJE
CZAS TRWANIA
CENA ZA LEKCJĘ
CENA CAŁKOWITA
OSZCZĘDZASZ
1
30 min.
9
9
-
10
30 min.
8.5
85
- 5
20
30 min.
7.95
159
- 21
40
30 min.
7.63
305
- 55
80
30 min.
4.99
399
- 321

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W WYMIARZE 1 GODZINY LEKCYJNEJ

LEKCJE
CZAS TRWANIA
CENA ZA LEKCJĘ
CENA CAŁKOWITA
OSZCZĘDZASZ
1
1 godzina
18
18
-
10
1 godzina
15.4
154
- 26
20
1 godzina
14.95
299
- 61
40
1 godzina
9.93
397
- 323

Kursy oferowane przez Speakingathome są spersonalizowane i skierowane do różnych typów uczniów (kursy angielskiego online do rozmów zawodowych, kursy konwersacyjne online dla studentów, kurs angielskiego przez Skype przygotowujący do egzaminów FIRST, ADVANCED, IELTS, TOEFL, itp.). Nasze kursy realizują różne cele i są dostosowane do potrzeb.

Profesjonalna nauka angielskiego online przez Skype: metoda Speakingathome

ANGIELSKI DLA STUDENTÓW

ANGIELSKI DLA STUDENTÓW

Speakingathome jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej w szkole. Kiedy już poznasz gramatykę, rozmowa z native-speakerem skutecznie poprawi Twoją wymowę i słownictwo.

ANGIELSKI NA ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

ANGIELSKI NA ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Obecnie znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym w większości ofert pracy. Nie przegap możliwości, tylko dlatego, że nie jesteś przygotowany. Speakingathome ma same zalety.

ANGIELSKI DLA BIZNESU

ANGIELSKI DLA BIZNESU

Nasi nauczyciele mogą zapewnić kompleksową naukę języka w zakresie poszczególnych przedmiotów z dowolnej dziedziny. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb, wzbogacając Twoje ogólne słownictwo o dodatkowe, przyjęte w świecie biznesu zwroty.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW IELTS, TOEFL

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW IELTS, TOEFL

Speakingathome stanie się doskonałym uzupełnieniem przygotowań przed każdym egzaminem ustnym. Zmierz się z oficjalnymi egzaminami, mając pewność i zaufanie, których potrzebujesz. Dzięki naszej metodzie osiągniesz sukces!